6:40, sre 17. junija
Maribor
temperature icon 15°C

Mariborčani premagali Kidričane

Nogometaši NK Maribor so na sinočni tekmi 1. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 1:0 (0:0).

Državni prvaki so tako uspešno pričeli novo prvenstveno sezono in osvojili uvodne tri točke. Z igro, vsaj v prvem polčasu, niso navdušili, so pa dosegli cilj. Kidričani, nogometaši NK Aluminija,  so v minuli sezoni povzročili veliko preglavic državnim prvakom, saj so v štirih tekmah osvojili kar sedem točk. Tokrat niso bili blizu presenečenju, saj so bili Mariborčani boljši tekmec.

Vir: Lokalec.si

Deli z ostalimi:

Druge novice

One Response

  1. NK Maribor pa res ni zrel za Ligo prvakov ! Tisti ki se razume vsaj malo na nogomet je razvidno,da s takšno ekipo ni možno doseči cilja. Vodstvo NK MB imajo veselje do posluha in nogometa…..

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

ANKETA

Kje najraje preživljate dopust?