15:48, sob 12. julija
Maribor
temperature icon 26°C

Na območju PU Maribor obravnavali več vlomov in kraj

Mariborski operativno komunikacijski center je med 5. uro včeraj in 5. uro danes, prejel 233 klicev, med temi 107 interventnih oz. takšnih, da je bilo potrebno posredovanje Policije.

V opisanem času so obravnavali tudi:
– 18 kaznivih dejanj,
– 15 prometnih nesreč I. kategorije,
– 1 prometno nesrečo II. kategorije,
– 1 prometno nesrečo III. kategorije,
– 4 voznikom so bila zasežena vozila,
– 12 prijav kršitev javnega reda in miru, od tega 7 v zasebnem prostoru

Ukradel zlat nakit

Trije neznanci so vstopili v poslovalnico na območju Maribora – medtem ko sta dva zamotila prodajalko, je tretji iz vitrine odtujil nekaj kosov zlatega nakita, s čimer so bili lastniki oškodovani za približno 2.700 evrov. O kaznivem dejanju še zbiramo obvestila.

Več vlomov

Na območju Malečnika je bilo vlomljeno v stanovanjsko hišo, odtujena pa kosilnica in drugi predmeti, s čimer je bil lastnik oškodovan za približno 600 evrov.

Neznanec je ponoči vstopil v avtodom, parkiran na območju Šentilja, ko je oškodovanec, sicer državljan Avstrije, spal, ter mu odtujil več sto evrov gotovine.

Na območju Peker je bilo vlomljeno v kletni boks in odtujeno kolo, materialna škoda znaša po nestrokovni oceni 1.200 evrov.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

ANKETA

Kaj vam pomeni maj kot mesec ljubezni?