23:10, pet 12. junija
Maribor
temperature icon 16°C

NK Maribor bo plačal 3030 evrov kazni

Slika je simbolična.

Nogometni klub Maribor dobil 3030 evrov kazni zaradi nešportnega vedenja navijačev, žaljivega vzklikanja sodnikom in uporabe pirotehnike na tekmi v Kidričevem med Aluminijem in Mariborom.

Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Roman Rogelj je nogometni klub Maribor kaznoval s 3030 evri kazni zaradi nešportnega vedenja navijačev, žaljivega vzklikanja sodnikom in uporabe pirotehnike na tekmi 10. kroga državnega prvenstva v Kidričevem med Aluminijem in Mariborom (2:3).

Eno tekmo prepovedi igranja pa je dobil mariborski nogometaš Lior Einbrom, ki je na isti tekmi prejel dva rumena kartona.

Vir: Lokalec.si

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

ANKETA

Kje najraje preživljate dopust?