3. mestni piknik v Mariboru

Že tretje leto zapored so številni Mariborčani in obiskovalci od drugod uživali na mestnem pikniku. Sproščena nedelja, v duhu druženja in medgeneracijskega praznovanja je znova navdušila.
FOTO: 2. mestni piknik v Mariboru

Že drugo leto zapored so številni Mariborčani in obiskovalci od drugod uživali na mestnem pikniku. Sproščena nedelja, v duhu druženja in medgeneracijskega praznovanja je znova navdušila. Več skozi foto utrinke: