4:38, tor 9. junija
Maribor
temperature icon 15°C

Reška policija pridržala 17 navijačev Maribora

Zaradi alkoholiziranosti, uporabe pirotehničnih sredstev ter kaljenja reda in miru je reška policija po sobotni prijateljski tekmi med Rijeko in Mariborom pridržala 30 oseb, med katerimi je bilo 17 slovenskih navijačev. Vse pridržane navijače so ovadili sodniku za prekrške, so danes potrdili na policiji na Reki.

Vijoličasti zaradi navijačev spet ob 1400 evrov

Nogometni klub Maribor bo zaradi neprimernega vedenja svojih navijačev in prižiganja bakel na zadnji prvenstveni tekmi proti Ankaranu Hrvatinom (5:1) vnovič segel v blagajno. Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Roman Rogelj je klub kaznoval s 1400 evri kazni, so danes sporočili z NZS.

Jutri navijaški čarter iz Maribora v Liverpool

183 zvestih navijačev NK Maribora se bo jutri zjutraj s čarterskim poletom iz Maribora odpravilo v Liverpool na ogled tekme v ligi prvakov. Izmed 2000 navijačev, kolikor naj bi jih skupno odšlo v Liverpool, je ta čarter največji in tudi edini, ki bo odpeljal z mariborskega letališča. Trenutno je prostih še šest sedežev.

FOTO: Odpira se prvi navijaški lokal v Mariboru

Pod Pohorjem je zaživel nov, navijaško naravnani lokal – Supporters Pub. Gre za prvega tovrstnega v Mariboru. Novi najemniki bivšega cafeja Inn, sedaj prenovljenega v Supporters Pub, se želijo tako pokloniti mariborskim športnikom in njihovim uspehom.

Navijačem NK Maribora čarter v Liverpool in Moskvo

“Odločitev je padla v trenutku, ko se je Maribor uvrstil v ligo prvakov“, je danes za naš portal potrdil Gregor Orešek iz turistične agencije Euroval. Skupaj z VLM Airlines pripravljajo dva čarterja – v Liverpoool in v Moskvo. V prvi vrsti so čarterje namenili navijačem, ki si želijo v živo ogledati gostovanja vijoličastih v ligi […]

Danes policijski (video) nadzor zaradi odločilne tekme Mariborčanov

Danes ob 20.45 se vijoličasti na razprodanem stadionu Ljudski vrt borijo za vstop v ligo prvakov, na povratni tekmi, po tem ko so se iz Izraela vrnili s porazom proti Hapoel Beer Shevi. “Vse obiskovalce tekme obveščamo, da bo Policija zaradi učinkovitega zagotavljanja varnosti ljudi in premoženja ter spremljanja in dokumentiranja policijskih postopkov uporabila tehnična […]

NK Maribor bo plačal 1500 evrov za “grehe” navijačev

Nogometni klub Maribor bo moral po 4. krogu državnega prvenstva zaradi nešportnega vedenja navijačev, prižiganja bakel na tribuni in metanja teh ob ograjo igrišča, v blagajno Nogometne zveze Slovenije prispevati 1500 evrov.