14:05, tor 9. junija
Maribor
temperature icon 29°C

Policisti zasegli avtomobila

FOTO: Slovenska policija

Policisti PP Ptuj so 34-letniku na območju Ptuja zasegli osebni avtomobil, ki ga je vozil brez veljavnega vozniškega dovoljenja. Prav tako so policisti PP MB I 62-letniku na območju Kamnice zasegli osebni avtomobil, ki ga je vozil brez veljavnega vozniškega dovoljenja, so sporočili iz Policijske uprave (PU) Maribor.

K temu so še zapisali, da so 62- letniku so policisti tudi odredili preizkus alkoholiziranosti, alkotest je pokazal rezultat 0,58 mg/l.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

ANKETA

Kje najraje preživljate dopust?