0:15, ned 7. junija
Maribor
temperature icon 14°C

V Maribor prihaja Bijelo dugme

FOTO: festival-lent.si

V sklopu podaljšanega festivala Lent v Maribor na Trg Leona Štuklja prihaja Bijelo dugme.

“Bolj divje glasbene zgodovine, kot je ta, ki so jo pisali Bijelo dugme, ter večjega vznemirjenja in navdušenja, ki pospremi vsak njihov nov nastop, si ne moremo želeti,” so zapisali na družabnih omrežjih Festivala Lent.

Na Trgu Leona Štuklja bodo nastopili 20. avgusta, od 21. do 23. ure. Vstopnina za stojišče
bo 25 evrov, za sedišče 30 evrov.

Vstopnice so na voljo TUKAJ.

Deli z ostalimi:

Druge novice

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

ANKETA

Kje najraje preživljate dopust?